Řidičské průkazy

aktuální informace o řidičských průkazech

Řidičské průkazy - diskuze

| Diskuze úvod | Vložit příspěvek |

1075 příspěvky na 108 stránkách.
<< prvni  |  < predchozi  |  102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

Petr
From: Jaroměř
E-mail: klthk@seznam.cz
Je nutné si nechat předělat ŘP při změně trvalého bydliště (do jiného města v rámci regionu) nebo se to toleruje? Mám úplně nový ŘP asi 2 měsíce
Vloženo: January 1, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

petra
From: Rokycany
E-mail: svetip@seznam.cz
Dobrý den,má řidičák vydaný 11.12.1997.Je tedy podle vašich informací vyměnitelný k roku 2010?????
Manžel slyšel v TV,že ho musím vyměnit do roku 2007,což již nestihnu.
Velice děkuji za odpověd.
Vloženo: December 31, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

babayan
From: Křižanovice
E-mail: babajan@seznam.cz
Chtel bych se zeptat, jestli je mozne cestovat do zahranici pokud mam ridicak teprve par mesicu a je mi 18 a chtel bych cestovat z Polska, jako ze mam polske obcanstvi. Dekuji za odpoved
Vloženo: December 27, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

L.J.
From: Neratovice
E-mail: leo11801@seznam.cz
Může mi někdo poradit jak obejít výpis z karty řidiče?Mám na mysli to,že v r.1997 jsem byl přistižen na parkovišti pod vlivem alkoholu.V té době jsem nevlastnil řidický průkaz na byla mi uložena pokuta a zákaz řízení na 2 roky.To jsem dodržel a v roce 2004 jsem si udělal řidičák.Dnes,když žádám o výpis z karty řidiče to tam mám.A brání mi to v povolání taxikáře.Děkuji za odpověď
Vloženo: December 9, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Michal
From: Praha 4 Lhotka Novodvorská
E-mail: bilekmi@seznam.cz
Prosím informaci kde se vyměňují Ř.P. pro oblast Lhotka.Děkuji
Vloženo: December 9, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

pavel rejmont
Dobrý den chtěl jsem se zeptat mam řp.B a chci si udelat rozšíření na C+E budu k tomu potrebovat psychotesty?A jestli jo tak do kolika tun nemusim.
Vloženo: December 3, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Dobruský
From: Praha
E-mail: jiri.dobrusky@centrum.cz
Jsem invalidní, vozíčkář, držitel průkazky ZTP-P. Bydlím v Praze. Výměna řidičáků se provádí na magistrátu hl. m. Prahy. Je bezvadné, že mají okénko pro invalidy, ovšem parkování nezajistili, takže pomoc k ničemu.
Vloženo: November 29, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Mira
From: Otrokovice
E-mail: micig@tiscali.cz
Chtěl bych se zeptat,jak je to s rozšířením ŘP skupiny T na skupinu B a kolik je asi cena,přibližně.Děkuj za odpověď.
Vloženo: November 20, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

franta
Dobrý den,
a jak je to s řidičským průkazem typu 4, jehož platnos končí v roce 2010, ale byl vydán již v květnu 1993?
Vloženo: November 8, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Gogo
Na některých úřadech se prý nebudou za opožděné podání žádosti o výměnu řidičských průkázů dávat pokuty, případně budou pouze minimální - symnolické.
Vloženo: October 17, 2007 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

<< prvni  |  < predchozi  |  102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

máte-li jakoukoliv pripomínku nebo zájem o spolupráci, pak mne kontaktujte na: webmaster(at)ridicske-prukazy.info