Řidičské průkazy

aktuální informace o řidičských průkazech

Řidičské průkazy - diskuze

| Diskuze úvod | Vložit příspěvek |

1075 příspěvky na 108 stránkách.
<< prvni  |  < predchozi  |  101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

lenka
From: Ostrava
E-mail: lilisek7173@seznam.cz
mám problém, chtěla jsem výpis z karty řidiče k rozšíření řidičského oprávnění, bohužel jsem změnila v těchto dnech trvalý pobyt. Byla jsem se dotázat, zda bych mohla dostat výpis z karty řidiče, dodělat si autoškolu a pak obě změny vyřídit na úřadě najednou. Mrzí mne, že mi bylo řečeno že to nejde a mám si nejdříve vyřídit, změnu bydliště a po skončení autoškoly si to vyřídit znovu, není to trochu složité? Zvlášť pokud policie vůbec nekontroluje trvalý pobyt uvedený v OP, protože vůbec OP při kontrolách nechce?
Vloženo: February 22, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

ŠIMI
From: Most
E-mail: simi31@centrum.cz
Dozvěděl jsem se, že se májí zdražovat řidičský průkazy(myslím autoškola) ale nevim kdy? Pomoz te pokud to víte! NALÉHAVÉ!
Vloženo: February 18, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Jana
From: Praha 10
E-mail: jeje_robeir@yahoo.com
Dobrý den, manžel je Egypťan a má trvalý pobyt v ČR. Mezinárodní řidičák má vyřízený z Egypta. Je možné ho vyměnit v Praze a co vše k tomu potřebujeme? Děkuji
Vloženo: February 14, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

DAVID MAXA
From: CHODOVSKÁ 116 NOVÁ ROLE
E-mail: 1hudebnik@seznam.cz
PROSIMVÁS OD KOLIKA LET SE MŮŽE UDĚLAT ŘP NA BABETU A KOLIK TAKOVA BABETA STOJÍ? PŘEDEM DĚKUJI.
Vloženo: February 13, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Gustav Benesz
From: Orlová
E-mail: gusben@centrum.cz
Dobrý den, máme s kolegy spor ve věci ŘP a to pro skupinu A1.
Na některých průkazech je místo původní skupiny AM zapsána skupina A1.Je majitel tohoto oprávnění vlastnit motocykl do 125 ccm? Děkuji.G.Benesz
Vloženo: February 13, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Milan Šebek
From: Jedovnice
E-mail: mlnsbk@seznam.cz
potřeboval bych zjistit odkolika se může dělat řidičák na motorku : hmotnost-289kg
oběm válců-172
plný výkon-9,5kw
Vloženo: February 3, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Milan
E-mail: Smak2@seznam.cz
Chtěl bych se zeptat jaky ma byt řidičak na čtyřkolku o hmotnosti 165kg a vykonu 9,5Kw prosim odpovězte
Vloženo: February 2, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Tereza
E-mail: kov.terezka@seznam.cz
Dobrý den, když mám řidičák od roku 2007 na auto ,mohu jezdit na skůtru o objemu 50cm3 s max. rychlostí 45km/h i když to nemám uvedeno v ř.p.?
Vloženo: January 13, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Petr Pávek
From: Ostrava
E-mail: baladur@email.cz
Je na babetu potřeba řidičský průkaz?
Vloženo: January 12, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

petr frk
From: jilemnice
E-mail: frk@atlas.cz
kvůli karavanu potřebuji rozšíření B na B+E co se pro to musí udělat
Vloženo: January 4, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

<< prvni  |  < predchozi  |  101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

máte-li jakoukoliv pripomínku nebo zájem o spolupráci, pak mne kontaktujte na: webmaster(at)ridicske-prukazy.info