Řidičské průkazy

aktuální informace o řidičských průkazech

Řidičské průkazy - diskuze

| Diskuze úvod | Vložit příspěvek |

1075 příspěvky na 108 stránkách.
<< prvni  |  < predchozi  |  100 101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

Martin
E-mail: bend3r@centrum.cz
Dobry den! Vlastnim ridicske opravneni skupiny B a mam z dovozu registrovanou motorku Honda SGX Sky. Technicky prukaz uvadi max. povolenou rychlost 49 km/h-1, vykon pak 1,7 kW. No a zajimalo by me, jestli s ni muzu na cesty. Vykon by mel odpovidat, ale ta rychlost. Na internetu jsem nekde cetl, ze musi mit maximalni povolenou rychlost NEBO maximalni povoleny vykon. Tak jsem z toho trochu na vetvi.. Diky za rychlou odpoved, Martin!
Vloženo: March 17, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

vladimír
From: holice
E-mail: v.seda@centrum.cz
řidičském průkazu je za skupinou A1 poznámka 150 jaký motorku mohu řídit? Kdysi jsem si udělal řidičák na pionýra tedy do 50cm¨ . Mohu dnes jezdit na motorce 125cm¨ do výkonu 11kw? díky za odpověď.
Vloženo: March 15, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Standa
From: Liberec
E-mail: SBOLINA@SEZNAM.CZ
Dobrý den mám dotaz.Jsem držitelem skipiny A,B,C,BE,CE můžu řídit traktor.Instruktor povídal,že ano,ale v řidičáku to není vyznačeno.
Vloženo: March 12, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Jirka Schwarz
From: Blížejov 85
E-mail: monterjirka@seznam.cz
Kdo poradí? V naší obci si jeden místní občan vybetonoval část chodníku přímo v křižovatce a využívá tuto plochu k parkování osobního vozu tak, že druhá strana auta stojí až na vozovce, přímo uprostřed křižovatky X.
Docela by se mi to taky hodilo takto parkovat.
Kde se dá o takovou vyjímku zažádat a kolik by to mohlo stát?
Vloženo: March 6, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Petra
E-mail: chloe2@centrum.cz
Dobrá den chci se zeptat na jednu věc..
Zkoušky jsme udělala koncem prosince, s tím že v lednu si mám zažádat o vydání ŘP..je březen a ještě jsem tam nebyla.. Bude mi to ještě platit??
Vloženo: March 5, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

david
From: praha
E-mail: ctsoundsys@seznam.cz
dobrý den,chtěl bych vědet jetli mohu řídit motocikly do 50ccm třeba pioner simson a pod. s řidičským prúkazem skupiny B i když v něm to zapsané není__????díky za odpověd
Vloženo: March 5, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

honza
From: prostevoj
E-mail: honza.soldan@seznam.cz
Dobrý den..Chtěl sem se zeptat.Mohu už začít dělat autoškolu i když mi není 18 let..na osobní auto..děkuji
Vloženo: March 3, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

jaja
From: praha
E-mail: s.musk@seznam.cz
Dobrý den, prosím vás, smí se řídit po úspěšném složení zkoušek ale ještě před vydáním ŘP?? děkuji
Vloženo: March 2, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Lucie Zapletalová
From: Hněvotín
E-mail: lussy83@seznam.cz
Dobrý den,

Mohla bych se Vás prosím zeptat, jestli potřebuji k přihlášce na ŘP výpis trestního rejstříku když se jedná o skupinu A1, která je od 16 let. Děkuji za odpověď.
Vloženo: February 29, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Tomáš
From: Česká Lípa
E-mail: jtomas@seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli na nakladní automobil do 7,5t potřebuji profesní řidičský průkaz.Když ano, tak od kdy? Děkuji
Vloženo: February 25, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

<< prvni  |  < predchozi  |  100 101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

máte-li jakoukoliv pripomínku nebo zájem o spolupráci, pak mne kontaktujte na: webmaster(at)ridicske-prukazy.info