Řidičské průkazy

aktuální informace o řidičských průkazech

Řidičské průkazy - diskuze

| Diskuze úvod | Vložit příspěvek |

1075 příspěvky na 108 stránkách.
<< prvni  |  < predchozi  |  99 100 101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

Jakub
From: Černotín
E-mail: jakoboo@seznam.cz
dobrý den,
slyšel jsem že s řidičákem skupiny B můžu řídit sólo traktor ( traktor bez vlečky)
je to pravda????
Vloženo: April 24, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Pavla Hudousková
From: Brno
E-mail: sramka@atlas.cz

Soukromá zpráva pouze pro administrátory.

Vloženo: April 23, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Michal
From: Praha
E-mail: michalstipek@seznam.cz
dobrý den,chtěl bych vědet jestli mohu řídit motocikly do 50ccm třeba pioner,simson a pod. s řidičským průkazem skupiny B ikdyž v něm to zapsané není!!!!! díky za odpověd
Vloženo: April 15, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

marek
From: dolní dunajovice
E-mail: marek53@seznam.cz
dobrý den prosím vás chtěl jsem se zeptat kolik stojí řidičský průkaz na motorku s objemem 50ccm a jak dlouho trvá udělání ridičáku dik moc
Vloženo: April 12, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Marek Ton
From: Šumperk
E-mail: MarekTon@email.cz
Dobrý den,chtěl bych vědet jetli mohu řídit motocikly do 50ccm třeba pioner simson a pod. s řidičským prúkazem skupiny B i když v něm to zapsané není.Díky za odpověd
Vloženo: April 12, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Milan
From: Praha
E-mail: maxi666@seznam.cz
Odpověd pro Marka co má čerství ř.p.a dotazuje se jestli muže s oprávněním sk.C řídit traktor-asi si ten řidičák koupil když nevíš.Mužeš ale nesmí tě chytit-b.l.b.e
Vloženo: April 11, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Jan Koutný
From: Šumperk
E-mail: bob.sum@seznam.cz
Rád bych se zeptal,byl mi zatím zadržen ŘP na základě pozitivní dech.zkoušce 0,56při prvním a O,58pri druhé dech.zkoušce.Byl jsem na odběru krve,výsledek neznám.Do kdy mi někdo musí dát vědět co a jak bude dále.jestli je nějaká lhůta pro projednání popřípadě zda mi nemusí vrátit ŘP pro nedodržení nějaké lhůty pro projednání mého přestupku.Děkuji za odpověď na bob.sum@seznam.cz
Vloženo: April 7, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

roman
From: zubří
E-mail: roman1977@seznam.CZ

Soukromá zpráva pouze pro administrátory.

Vloženo: April 5, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

marek
From: plzen
E-mail: marek@kabat-revival.cz
Dobrý den.CHci se zeptat.Mam čerstvě řidičák na skupinu C a zajíma mě jestli můžu jest s traktorem. díky za odpověd.
Vloženo: March 17, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Růžena Pivodová
From: Chalupky 89, 691 43 Hlohovec
E-mail: ruzena.pivodova@seznam.cz
Na školení řidičů z povolání byl manžel, kde se dozvěděl, že by měl mít kartu řidiče. Mohli by jste mi ji poslat. Děkuji
Vloženo: March 17, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

<< prvni  |  < predchozi  |  99 100 101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

máte-li jakoukoliv pripomínku nebo zájem o spolupráci, pak mne kontaktujte na: webmaster(at)ridicske-prukazy.info