Řidičské průkazy

aktuální informace o řidičských průkazech

Řidičské průkazy - diskuze

| Diskuze úvod | Vložit příspěvek |

1075 příspěvky na 108 stránkách.
<< prvni  |  < predchozi  |  98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

Martin Knap
From: Na Kovárně 3 Plzeň
E-mail: m.knap@email.cz
Dobrý den,
mám takový dotaz,alebo spíše problém.Sem občan SR dlhodobo žijíci na území ČR,hlásení sem na cizineckej policii úž od roku ůnor 2007
Dňa 14.5.2008 jsem si bol na oddělení cizineckej policii změnit adresu přechodného pobytu (z duvodu kupy bytu)na území ČR.Ide o to,že v teto době si dělám řidičský průkaz. Jedna z podmienok pre vydanie průkazu pre občanou SR je pobyt na území ČR delší ako 180 dní. Od února 2007 jsem byl hlášený na cizinecké policii v Rokycanech na adrese Dobřív 35. Při změně adresy mi do nového průkazu dali razítko s tímto novým datumem14.05.208.Takže je problém v tom,že mi príslušný obecní uřad nejspíše nebude chtít vydat řidičký průkaz,z důvodu že mam novej dátum v průkazu k povolení k pobytu.Jak sem taky slišel prej si ty infomace medzi sebou uřady neoveřujou.Jak mam v tihle situaci dál postupovat?
Děkuju za brzskou odpověd

Za brzskou odpověď předem děkuji,
s pozdravem Knap Martin
Vloženo: May 18, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

karel
From: prostějov
E-mail: k.pospech@seznam.cz
Dobrý den,chtěl bych se zeptat.Pokud mám řidičak na skupinu A1 a ted jsem si udělal i na skupinu B,tak mi napíšou do nového řidičáku A1,B,i AM na malé motocykly? mám kámoše a ten si udělal ted B a AM mu tam nedali, přitom mu bylo řečeno že dostane k B i AM,ale nedostal,tak se ptám zdali to zase nezměnily a nebo se na něj s tou skupinou zapomělo,díky moc.
Vloženo: May 17, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

L. M.
From: neudávám
E-mail: molile@seznam.cz
Dobrý den.Delam si řidičák skupiny B,C.Když zvládnu řidičák skupiny B a C ne .Můžu říct že skupinu C nechci a vezmu si jenom B??????Dekuji
Vloženo: May 13, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Sharker
E-mail: shark.er@seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li si můžu udělat řidičák na auto už v 17 letech, a řídit od 18?
Vloženo: May 11, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Jan Bartoněk
From: Uničov
E-mail: bartonek.j@seznam.cz
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jaký potřebuji řidičský prukaz na čtyřkolku o obsahu 250ccm. Při koupi této čtyřkolky mi prodejce řekl že mi stačí skupina B. Naopak kamarád sloužící u městské policie mi řekl že potřebuju řidičák na motorku.Děkuji za odpověď. J.Baroněk
Vloženo: May 6, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Mysik Jakub
From: Plzen
E-mail: war.3.guru@seznam.cz
Prosim Zajimalo by me, jestli mohu dostat RP do 5 dnu za priplatek 500kc hned po tom co dodelam autoskulu... Nebo jestli si musim pockat 22 dnu jak je psano. Je to muj prvni RP.
Vloženo: May 3, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Jarda
From: Bublava
E-mail: OK1-36201@seznam.cz
Změna ve vymezení oprávnění řidičského průkazu skupiny B Od 1. července 2006 budou všichni držitelé řidičského oprávnění skupiny B, tedy i ti stávající, přímo ze zákona oprávněni k řízení mopedů a malých motocyklů s nejvyšší povolenou rychlostí max. 45 km/h. Zatímco doposud (od 1. ledna 2001) bylo nutné mít samostatné řidičské oprávnění skupiny AM, nyní již nebude potřeba, neboť skupina B ho v sobě plně zahrne. Nebude tudíž nutné, aby řidiči mopedů, kteří jsou držiteli oprávnění skupiny B, byli vedle současně držiteli oprávnění skupiny AM. Důležitou informací také je, že tuto novinku nebude nutné žádným způsobem zapisovat ani do starých, ani do nově vydávaných řidičských průkazů. Změna rozsahu oprávnění totiž vyplývá přímo ze zákona, obsah zápisu do řidičského průkazu se nijak nemění.
Vloženo: May 2, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Petruchová Jindra
From: Chrudim
E-mail: Inka.petru@seznam.cz
Dobrý den, také by mě zajímalo jestli můžu jezdit bez problémů i na Babetě pokud mám v Ř.P pouze skupinu B.
Vloženo: May 1, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Lukáš
From: Liberec
E-mail: kashin@centrum.cz
Dobrý den,chtěl bych vědet jetli mohu řídit motocikly do 50ccm třeba pioner simson a pod. s řidičským prúkazem skupiny B i když v něm to zapsané není.Díky za odpověd
Vloženo: April 30, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

Petr
E-mail: petr2221@seznam.cz

Soukromá zpráva pouze pro administrátory.

Vloženo: April 29, 2008 Smazat  Odpovedet  IP adresa  

<< prvni  |  < predchozi  |  98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108  |  dalsi >  |  posledni >>

máte-li jakoukoliv pripomínku nebo zájem o spolupráci, pak mne kontaktujte na: webmaster(at)ridicske-prukazy.info